Sprzedaż udziału w nieruchomości a przychody firmy


Przychód z odpłatnego zbycia udziału we współwłasności zabudowanej nieruchomości w postaci lokalu użytkowego wykorzystywanego w działalności gospodarczej stanowi przychód z pozarolniczej działalności gospodarczej, nawet gdy ten nie został uznany za środek trwały. Stanowisko takie zajął Dyrektor Izby Skarbowej w Warszawie w interpretacji indywidualnej z dnia 29.09.2009 r. nr IPPB1/415-516/09-4/KS.

Grecja nie chce pieniędzy od Unii Europejskiej


Grecki rząd przedstawi pierwsze efekty pakietu ograniczającego wydatki budżetowe na spotkaniu unijnych ministrów finansów. Już teraz zapowiada, że liczy jedynie na pomoc polityczną nie finansową

Chrysler wzywa do naprawy 600 tysięcy samochodów


Amerykański koncern wezwał do warsztatu 600 tys. aut, w których pedał gazu może się zablokować, hamulce - odmówić posłuszeństwa, a krótkie spięcie grozi pożarem.

Kradzież tożsamości w czasie kryzysu


Od początku roku liczba komputerów zainfekowanych przez złośliwe oprogramowanie służące do kradzieży poufnych danych użytkowników wzrosła 600% w porównaniu z tym samym okresem roku 2008. Każdego dnia pojawia się średnio 37 tys. nowych zagrożeń. Aż 71% z nich to trojany, które zostały stworzone głównie do kradzieży tożsamości.

"Gazeta Wyborcza": Czeka nas podatek węglowy?


Minister środowiska będzie namawiał rząd, żeby rozważyć w Polsce wprowadzenie "podatku węglowego", dowiedziała się "Gazeta Wyborcza".

znalezionych: 24074, strona 1 z 4815
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, perswazja symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze kancelaria specjalizuje się wewnątrz tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic dodatkowo Krakowa. Od momentu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, przekonywanie symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze gabinet specjalizuje się wewnątrz tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic plus Krakowa. Od czasu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi dodatkowo tłumaczeniami ustnymi. Nasza biznes od momentu wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Własny.

biuro http://www.vivalang.com.pl/ Katowice

Zapraszamy aż do zapoznania się spośród ofertą naszego biura tłumaczeń plus ofertą na tłumaczenia symultaniczne i tłumaczenia ustne oraz tłumaczeniami ustnymi. Nasza interes od chwili wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Własny. Zapraszamy aż do zapoznania się spośród ofertą naszego biura tłumaczeń również ofertą na tłumaczenia symultaniczne również tłumaczenia ustne