Budzanowski: przez ostatnie 20 lat zaniedbano w Polsce rozbudowę infrastruktury gazowej


Rozpoczynamy wielki program przebudowy polskiego gazownictwa - powiedział podsekretarz stanu w MSP Mikołaj Budzanowski podczas debaty zorganizowanej przez „Gazetę Wyborczą”. Poinformował on również, że komisja skarbu państwa zatwierdziła 11 lutego br. rozbudowę interkonektora w Lasowie łączącego polski i niemiecki system przesyłu gazu.

Centrum handlowo-usługowe chce postawić przy ul. Bohaterów Warszawy spółka To Tu-Rzyn. Jeśli władze miasta się zgodzą, będzie to kolejny duży kompleks w tej okolicy! Już w maju w hali Węglobudu powstanie galeria sklepów handlujących końcówkami serii takich producentów jak Boss, Armani czy Zara Niemiecki koncern energetyczny RWE ogłosił decyzje o budowie wspólnie z tureckim partnerem elektrowni w prowincji Denizli zachodniej Turcji. ...40 milionów złotych zamierza wydać w 2010 roku firma Mokate z Ustronia, która jest producentem kaw i herbat. Służby prasowe koncernu podały w poniedziałek, że rozbudowane zostaną dwa największe zakłady: w Ustroniu i w Żorach. 22 marca 2010r. Nadzwyczajne Zgromadzenie Przedsiębiorstwa Poszukiwań i Eksploatacji Złóż Ropy i Gazu „Petrobaltic” podjęło decyzję o zmianie nazwy spółki na LOTOS "Petrobaltic".


W Chinach bez dobrych stosunków politycznych nie ma większych szans na duży biznes - uważa prezes PAIiIZ, komisarz polskiej wystawy na EXPO w Szanghaju Sławomir Majman. Jego zdaniem, póki co przegrywamy na rynku chińskim, głównie z krajami starej Europy.

Strengthening economic cooperation between Poland and UAE in investment and capital, as well as development of trade links with Arabian Peninsula countries were the main topics of talks between Deputy Prime Minister, Minister of Economy Waldemar Pawlak and Abdul Aziz Abdullah Al-Ghurair, the Speaker of the Federal National Council of the United Arab Emirates. The meeting was held on 30 October at the Ministry of Economy. - Gdybyśmy zbudowali ten most, mógłby runąć - przekonują pracownicy Alpine Bau. Dotarliśmy do dwóch ekspertyz, które to potwierdzają, ale Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad odpiera te zarzuty



Petru: Nowelizacja budżetu i mamy wyprzedaż złotego


Gdyby teraz doszło do nowelizacji ustawy budżetowej i tym samym zwiększenia deficytu budżetowego, to dla rynków finansowych byłby jasny sygnał, że sytuacja Polski jest bardzo niestabilna - powiedział w wywiadzie dla "Polska The Times" Ryszard Petru, główny ekonomista BRE Banku

UOKiK: kara dla Plusa za reklamę - zasadna


Sąd apelacyjny uznał za zasadną karę ponad 840 tys. zł nałożoną w 2008 r. na operatora sieci komórkowej Plus przez prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów za reklamę wprowadzającą w błąd konsumentów.

Debiuty giełdowe w Europie w III kw. 2009r.


Najnowsza kwartalna ankieta PricewaterhouseCoopers dotycząca debiutów giełdowych (IPO Watch Europe), badająca zarówno liczbę, jak i wartość pierwotnych ofert publicznych (Initial Public Offering - IPO) na najważniejszych giełdach europejskich, wskazuje, iż na rynku pierwotnym widoczne są pierwsze oznaki ożywienia po kilku kwartałach niemal całkowitego zastoju.

Przełom na rynku energii?


Sądząc po zachowaniu firm energetycznych na rynku energii zaczęła się walka o odbiorców biznesowych – ocenie „Rzeczpospolita” przedstawiając propozycje grup energetycznych dla tych klientów.

Na otwarciu WIG stracił 1.296%


\"phoca_thumb_s_ludzie3\"Redakcja czasopisma „Doradca Dyrektora Szkoły” ma zaszczyt zaprosić Państwa na niezwykłe wydarzenie w branży edukacyjnej – XVI Zjazd edukacyjny „Przygotowanie projektów ewaluacyjnych w ramach wymagań MEN oraz kontrole w placówce w oparciu o arkusze kontroli”. Program konferencji został przygotowany zgodnie z propozycjami i sugestiami zgłoszonymi przez uczestników organizowanych dotychczas kongresów dla dyrektorów szkół.

tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, perswazja symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze kancelaria specjalizuje się wewnątrz tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic dodatkowo Krakowa. Od momentu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, przekonywanie symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze gabinet specjalizuje się wewnątrz tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic plus Krakowa. Od czasu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi dodatkowo tłumaczeniami ustnymi. Nasza biznes od momentu wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Własny.

biuro http://www.vivalang.com.pl/ Katowice

Zapraszamy aż do zapoznania się spośród ofertą naszego biura tłumaczeń plus ofertą na tłumaczenia symultaniczne i tłumaczenia ustne oraz tłumaczeniami ustnymi. Nasza interes od chwili wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Własny. Zapraszamy aż do zapoznania się spośród ofertą naszego biura tłumaczeń również ofertą na tłumaczenia symultaniczne również tłumaczenia ustne