Polska internetowym liderem innowacji dzięki TP S.A.


Telekomunikacja Polska dołącza do największych innowatorów w Europie. Jako pierwsza firma telekomunikacyjna wkrótce udostępni ogólnokrajowy numer dostępowy do Internetu.

SAPPHIRE będzie dołączać pełną wersję aplikacji SimHD IM firmy ArcSoft do dwóch modeli kart graficznych: SAPPHIRE HD 4890 1GB i SAPPHIRE HD 4770 z chłodzeniem Arctic Cooling. Zgodnie z zapowiedziami Toshiba kontynuuje wprowadzanie na rynek laptopów skierowanych do firm i instytucji. Na półki trafił właśnie nowy model Tecra S11-124 z procesorem Intel Core i5. Grupa największych firm IT, w tym Google i Microsoft, zapowiadają utworzenie nowej koalicji, która ma poprowadzić do aktualizacji prawa o prywatności w dobie Internetu.Google już rozpoczęło implementację swojego nowego silnika indeksowania o nazwie Caffeine, który ma zapewnić o połowę świeższe wyniki wyszukiwania niż dotychczas. Agencja Bezpieczeństwa Narodowego Stanów Zjednoczonych współpracowała z Microsoftem, by ulepszyć zabezpieczenia w najnowszym systemie Windows 7. Psychologia dłużnika, Rozmowa windykacyjna krok po kroku, Wymówki dłużników, Sankcje i ustępstwa, ...
Lokalizacja: Bydgoszcz - Rodzaj: kurs / szkolenie

Mimo wielu trudności, z jakimi uporać musiała się NVIDIA i mimo mniej lub bardziej przesadnej krytyki nowych kart graficznych GeForce GTX 470 i GTX 480, to sprzedawcy nie narzekają na brak zamówień. Serwis Hardware Canucks przeprowadził rekonesans wśród sklepów w Stanach Zjednoczonych Ameryki oraz w Europie.

Tajwańska firma Power Quotient International (PQI) zapowiedziała uruchomienie sprzedaży nowych zestawów modułów pamięci RAM. Nowe produkty, należące do serii Turbo, będą oferowane w postaci zestawu dwukanałowego o pojemności łącznej 8 GB i trójkanałowego o pojemności 12 GB. Zestawy składać się będą z modułów DDR3-2000, o pojemności 4 GB każdy. ZOSTAŃ SPECJALISTĄ ds. SPRZEDAŻY! Sprzedawanie jest grą strategiczną. Aby ją opanować należy zrozumieć motywy popychające ludzi do zrobienia zakupu. Zrozumienie, a ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

iResQ, firma zajmująca się naprawą iPhone’ów, twierdzi, że otrzymała już obudowy do czwartej generacji iPhone’a. Palmofon jest nieco większy, niż jego poprzednicy. Intel oficjalnie zapowiada swój nowy procesor z rodziny Atom Pine Trail - model N470 pracuje z częstotliwością 1,83 GHz, posiada 512 KB pamięci L2 cache oraz zintegrowaną grafikę GMA 3150. Według firmy Implicit Networks, Microsoft narusza należący do nich patent, dotyczący metod i systemu demultipleksowania, wykorzystanego w Windows 7.Zespół Google'a, zajmujący się przeglądarką Chrome, pracował w pocie czoła nad dodatkami do aplikacji. Teraz stawiają kolejny krok - programiści mogą już dodać swoje rozszerzenia do galerii dodatków. Reklamy serwisu Pobieraczek.pl, zdaniem UOKiK-u, wprowadzają potencjalnych klientów w błąd. Witryna będzie musiała zapłacić karę finansową i zaprzestać dalszej, nieuczciwej promocji. Praktycznie wszystkie nowoczesne samochody są wyposażone w systemy komputerowe. Jak się okazuje, są równie podatne na włamania, co systemy znane z komputerów osobistych.

Apple oferuje pieniężną rekompensatę za problemy z iMakami


W Wielkiej Brytanii Apple oferuje pieniężną rekompensatę użytkownikom, którzy wciąż mają problemy z ekranami 27-calowych iMaków. Powód? Brak zapasów w lokalnych magazynach.

Zarządzanie projektami w administracji publicznej (Warszawa)


Program szkolenia: 1. Zarządzanie projektem jako metodologia realizacji celów administracji publicznej 2. Pojęcia podstawowe 3. Kontekst i organizacja projektu w administracji publicznej 4. Zarządzanie ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Czytnik, który obsłuży każdą kartę pamięci


60 IN 1 SMART STATION MT5019 to czytnik kart pamięci obsługujący wszystkie powszechnie używane karty pamięci, włącznie z najnowszą generacją kart SDHC.

Firefox 3.6 w wersji beta do pobrania


Po lekkim opóźnieniu, wywołanym premierą Windows 7, Mozilla wydaje pierwszą wersję beta swojej najnowszej przeglądarki o nazwie kodowej Namoroka. Co nowego?

Mass Effect 2 również na konsolę PlayStation 3?


Mass Effect 2, epicka gra fabularna w klimacie science-fiction to gratka wyłącznie dla posiadaczy konsol Xbox 360 i systemów Windows. Kod gry dowodzi, że wersja na PS3 jest opracowywana.

tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, perswazja symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze kancelaria specjalizuje się wewnątrz tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic dodatkowo Krakowa. Od momentu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, przekonywanie symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze gabinet specjalizuje się wewnątrz tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic plus Krakowa. Od czasu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi dodatkowo tłumaczeniami ustnymi. Nasza biznes od momentu wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Własny.

biuro http://www.vivalang.com.pl/ Katowice

Zapraszamy aż do zapoznania się spośród ofertą naszego biura tłumaczeń plus ofertą na tłumaczenia symultaniczne i tłumaczenia ustne oraz tłumaczeniami ustnymi. Nasza interes od chwili wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Własny. Zapraszamy aż do zapoznania się spośród ofertą naszego biura tłumaczeń również ofertą na tłumaczenia symultaniczne również tłumaczenia ustne