Meryl Streep o swoim wieku


Chociaż Hollywood - zdaniem gwiazd - dyskryminuje starsze kobiety, to mająca 60 lat Meryl Streep wciąż dostaje role w dużych produkcjach. Jak ona to robi?

Nagranie przez grupę Boyzone nowego albumu, po nagłej śmierci wokalisty Stephena Gately'ego było swoistą terapią dla lidera zespołu - Ronana Keatinga. 14 lutego zespół Ira wystąpi w stołecznym klubie Stodoła. Grupa zagra koncert akustyczny. W najbliższą sobotę, 27 lutego po godzinie 20.00 na antenie Polsatu i Radia RMF, podczas obchodów 20-lecia rozgłośni, premierę będzie miał najnowszy singel Roberta Gawlińskiego.Śledztwo w wypowiedzi Dody na temat Biblii nabiera tempa. Prokuratura Rejonowa Warszawa-Mokotów, żeby stwierdzić czy nie doszło do obrazy uczuć religijnych, zamierza powołać licznych ekspertów - dowiedziało się Radio ZET. Ekipa Onet.pl odwiedziła Urszulę na planie teledysku "Dziś już wiem". W wywiadzie wokalistka opowiada o swoich muzycznych powrotach. Ellie Goulding "Lights", Polydor

Zapraszamy do obejrzenia wakacyjnego teledysku "Summer (Memoires)" polskiego DJ-a Krista Van D.

Grupa Lombard opublikowała oświadczenie w obronie Fundacji Kopernikowskiej, która od 30 lat organizuje festiwal Taste of Polonia. Wiosenny repertuar Filharmonii im. K. Szymanowskiego w Krakowie będzie obfitował w specjalne wydarzenia. Pierwszym z nich jest koncert światowej sławy wirtuoza fortepianu Yefima Bronfmana, jaki odbędzie się już dziś, 3 marca o godz. 19.

Z każdym sezonem widzowie serialu "JAG – Wojskowe Biuro Śledcze" coraz lepiej poznają specyfikę życia w wojskowej dyscyplinie. I tym razem dowiedzą się wielu nowych rzeczy o armii. Ósmy, premierowy sezon popularnego serialu już od 17 marca na antenie TVN 7. "Nie chcieliśmy po raz kolejny opowiadać biografii Chopina. Zależało nam na tym, aby przekonać się, co tak naprawdę ludzie obecnie widzą w tej muzyce. Zamiast powielać stare slogany, np. Japończycy kochają Chopina, postanowiliśmy zapytać, co to naprawdę znaczy i poszukać odpowiedzi" - powiedział Krzysztof Dzięciołowski, reżyser dokumentu "Efekt Chopina". Opublikowana pod koniec stycznia we Włoszech książka postulatora procesu beatyfikacyjnego Jana Pawła II, ks. Sławomira Odera pt. "Dlatego jest święty", znalazła się w centrum dyskusji nad celowością ujawnienia w niej nieznanych szczegółów z życia papieża.W czasie kręconych w Londynie zdjęć do nowego filmu Romana Polańskiego, "Autora Widmo", reżysera nie było na planie, ponieważ Wlk. Brytania ma z USA umowę ekstradycyjną; ekipa łączyła się jednak z Polańskim przez internet - powiedział operator Paweł Edelman. Degustacje potraw indyjskich, nauka gry w carrom oraz plenerowy pokaz filmu "Naprzód Indie!" zainaugurują w sobotę, 15 sierpnia, wieczorem drugą edycję Festiwalu Infosys Bollylodz Kino Letnie w Łodzi. Leona Lewis powtórzyła sukces debiutu. Longplay "Echo" z miejsca trafił na szczyt brytyjskiej listy sprzedaży.

Nowy singel Aguilery. Posłuchaj!


Christina Aguilera opublikowała w sieci pierwszy singel, który zapowiada album "Bionic". Utrzymana w tanecznym rytmie piosenka nosi tytuł "Not Myself Tonight".

Złota Palma dla Tajlandii!


Złotą Palmę, najważniejsze wyróżnienie na 63. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes, otrzymał w niedzielę, 23 maja, film "Uncle Boonmee who can recall his past lives" z Tajlandii w reżyserii Apichatponga Weerasethakula.

"Pejzaż z portretami" dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy


Tydzień przed 18. finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w poniedziałek 4 stycznia o godz. 12. w Pawilonie Wyspiańskiego (pl. Wszystkich Świętych 2), odbędzie się wernisaż zdjęć Michała Pasicha "Pejzaż z portretami".

Moby zakłada metalową grupę!


Amerykański muzyk Moby, razem z trzema znajomymi, powołał do życia formację Diamondsnake.

Nie wystarczy pododawać


Sublim "Summerends", EMI

tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, perswazja symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze kancelaria specjalizuje się wewnątrz tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic dodatkowo Krakowa. Od momentu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, przekonywanie symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze gabinet specjalizuje się wewnątrz tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic plus Krakowa. Od czasu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi dodatkowo tłumaczeniami ustnymi. Nasza biznes od momentu wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Własny.

biuro http://www.vivalang.com.pl/ Katowice

Zapraszamy aż do zapoznania się spośród ofertą naszego biura tłumaczeń plus ofertą na tłumaczenia symultaniczne i tłumaczenia ustne oraz tłumaczeniami ustnymi. Nasza interes od chwili wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Własny. Zapraszamy aż do zapoznania się spośród ofertą naszego biura tłumaczeń również ofertą na tłumaczenia symultaniczne również tłumaczenia ustne